Lista Sędziów, Asesorów i Referendarzy

Nazwisko Imię Jednostka organizacyjna Nazwa stanowiska
       
Widera-Kasprowicz Kamila I Wydział Cywilny Asesor sądowy
Nagórny Monika I Wydział Cywilny Asesor sądowy
Sznajderska Ewelina I Wydział Cywilny Referendarz sądowy
Ziemba Beata I Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Kędziora Aleksandra I Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Kirczuk-Antończak Paulina I Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Klimko Tomasz I Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Maciejewska Karolina I Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Strzebinczyk-Stembalska Anna I Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Sarapata Klaudia I Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Banaszak Michał I Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Bryk Monika I Wydział Cywilny Starszy referendarz sądowy
       
Peszko Anna II Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Grębowiec Marcin II Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Chmielnikowska Agata II Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Stembalski Ireneusz II Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Surma-Borowiec Katarzyna II Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Witkiewicz-Haśko Monika II Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Kuriata-Pruszyńska Justyna II Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Wróblewska-Kafka Agnieszka II Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
       
Skibiński Piotr III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sędzia sądu rejonowego
Chmielowska Barbara III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sędzia sądu rejonowego
Golińska Agnieszka III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sędzia sądu rejonowego
Czyżewska Alicja III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sędzia sądu rejonowego
Araszkiewicz Katarzyna III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sędzia sądu rejonowego
Jagodzińska Urszula III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sędzia sądu rejonowego
Ziółkowska Bernadeta III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sędzia sądu rejonowego
       
Szpyrka Sabina IV Wydział Gospodarczy Asesor sądowy
Kulawiak Wojciech IV Wydział Gospodarczy Asesor sądowy
Mikluszka Malwina IV Wydział Gospodarczy Asesor sądowy
Barański Ziemowit IV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Faligowska Inga IV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Kurnicki Łukasz IV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Waleczek Sławomir IV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Wesołowski Filip IV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Skuza Magdalena IV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Wieczorek Anna IV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Głuszak Beata IV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Wicińska Urszula IV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Hoc Magdalena IV Wydział Gospodarczy Starszy referendarz sądowy
Tumir Waldemar IV Wydział Gospodarczy Starszy referendarz sądowy
       
Mrzygłód-Stęplewska Sandra IX Wydział KRS Referendarz sądowy
Czajka Katarzyna IX Wydział KRS Sędzia sądu rejonowego
Biernat Joanna IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Czuczwara Agnieszka IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Dzięgielewska Renata IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Franiszyn Mariola IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Halarewicz Karolina IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Kamraj-Paskudzka Marta IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Kot-Jarosińska Liliana IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Krupacz Maciej IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Luśnia Agnieszka IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Motyczyńska Agnieszka IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Orliński Adrian IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Śmieja Ewa IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Włoch Izabela IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Kołodenny Małgorzata IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Dudziak Anna IX Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
       
Piątkiewicz Klaudia V Wydział Gospodarczy Asesor sądowy
Łakomy Filip V Wydział Gospodarczy Asesor sądowy
Kamińska Marta V Wydział Gospodarczy Referendarz sądowy
Iwankiewicz Małgorzata V Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Łebkowska Małgorzata V Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Maliszewska Agnieszka V Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Stelmach-Stoga Sylwia V Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Trzebiński Jarema V Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Korotczuk-Szczepaniak Karolina V Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Kaczor Agnieszka V Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Adamowski Wojciech V Wydział Gospodarczy Starszy referendarz sądowy
Szarek Bożena V Wydział Gospodarczy Starszy referendarz sądowy
       
Kopystiański Paweł VI Wydział KRS Referendarz sądowy
Dulas Katarzyna VI Wydział KRS Referendarz sądowy
Kupiec Katarzyna VI Wydział KRS Referendarz sądowy
Migot-Pownuk Marta VI Wydział KRS Referendarz sądowy
Wesołowska Dorota VI Wydział KRS Referendarz sądowy
Wyżyn-Urbaniak Katarzyna VI Wydział KRS Sędzia sądu rejonowego
Andrzejkowicz Magdalena VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Babula Ireneusz VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Guzowska Małgorzata VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Jabłońska Renata VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Karasek Edyta VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Kumor Anna VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Michalak Małgorzata VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Paradowski Maciej VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Poprawa Ewa VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Poprawska Joanna VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Siarka Piotr VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Skotnicka Ewa VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Twarkowski Tadeusz VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Tybińska Violetta VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
Sobala Alina VI Wydział KRS Starszy referendarz sądowy
       
Kopczyński Grzegorz VII Wydział Rejestru Zastawów Starszy referendarz sądowy
Najsznerski Wojciech VII Wydział Rejestru Zastawów Starszy referendarz sądowy
Szkotnicka Katarzyna VII Wydział Rejestru Zastawów Starszy referendarz sądowy
       
Biliński Paweł VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr. Sędzia sądu rejonowego
Horobiowski Jarosław VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr. Sędzia sądu rejonowego
Mądry Jarosław VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr. Sędzia sądu rejonowego
Poprawa Tomasz VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr. Sędzia sądu rejonowego
Soja Marcin VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr. Sędzia sądu rejonowego
Ludwiczyńska Anna VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr. Sędzia sądu rejonowego
Ucińska Aleksandra VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr. Sędzia sądu rejonowego
       
Dudek Anna XI Wydział Cywilny Asesor sądowy
Harmazy Dorota XI Wydział Cywilny Referendarz sądowy
Małecka Anna XI Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Bojarska Małgorzata XI Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Szajner Katarzyna XI Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Wojnar Wojciech XI Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Wójcik Marek XI Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Warzel-Mikowska Paulina XI Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Gmitrowska-Halla Katarzyna XI Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Skoczylas-Puch Grażyna XI Wydział Cywilny Starszy referendarz sądowy
       
Franckiewicz Łukasz XII Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Stępień-Trylnik Joanna XII Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Wencius-Głębocka Joanna XII Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Wylegalska Elżbieta XII Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
Krośnicka-Zaleśny Magdalena XII Wydział Karny Sędzia sądu rejonowego
       
Bogdańska Justyna XIV Wydział Cywilny Referendarz sądowy
Brzozowska-Szkoda Anna XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Kiejna Urszula XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Sobczak-Chrzanowska Magdalena XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Szczerbińska Agnieszka XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Tybur Katarzyna XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Solecki Łukasz XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Murawska Aneta XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Sroka-Barwińska Magdalena XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Gruszczyńska Karolina XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Sokołowski Bogdan XIV Wydział Cywilny Sędzia sądu rejonowego
Cagara Aneta XIV Wydział Cywilny Starszy referendarz sądowy
       
Stańczyk Sławomir XV Wydział Gospodarczy Asesor sądowy
Kulikowska Anna XV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Mądrzak Maciej XV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Paszukiewicz-Garstka Danuta XV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Chrobak-Sułkowska Kamila XV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Miela Iwona XV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Kapral Dorota XV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Matuszczyk Alicja XV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Adamczyk Katarzyna XV Wydział Gospodarczy Sędzia sądu rejonowego
Nowacka-Maksymiuk Dorota XV Wydział Gospodarczy Starszy referendarz sądowy
Szymańska Dorota XV Wydział Gospodarczy Starszy referendarz sądowy