Lista sędziów, referendarzy i asesorów orzekających w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

Lista sędziów w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu:

Nazwisko

Imię

Jednostka organizacyjna

 Delegacja

Adamczyk

Katarzyna

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

 

Araszkiewicz

Katarzyna

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

 

Banaszak

Michał

I Wydział Cywilny

 

Barański

Ziemowit

IV Wydział Gospodarczy

Delegacja do Sądu Okręgowego

Biliński

Paweł

VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.

 

Bojarska

Małgorzata

XI Wydział Cywilny

 

Brzozowska-Szkoda

Anna

XIV Wydział Cywilny

 

Chmielnikowska

Agata

II Wydział Karny

 

Chmielowska

Barbara

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

 

Chrobak-Sułkowska

Kamila

XV Wydział Gospodarczy

 

Czajka

Katarzyna

IX Wydział KRS

 

Czyżewska

Alicja

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

 

Faligowska

Inga

IV Wydział Gospodarczy

 

Franckiewicz

Łukasz

XII Wydział Karny

Delegacja do Sądu Okręgowego

Głuszak

Beata

IV Wydział Gospodarczy

 

Gmitrowska-Halla

Katarzyna

XI Wydział Cywilny

 

Golińska

Agnieszka

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

 

Grębowiec

Marcin

II Wydział Karny

 

Gruszczyńska

Karolina

XIV Wydział Cywilny

 

Horobiowski

Jarosław

VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.

 

Iwankiewicz

Małgorzata

V Wydział Gospodarczy

 

Jagodzińska

Urszula

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

 

Kaczor

Agnieszka

V Wydział Gospodarczy

 

Kapral

Dorota

XV Wydział Gospodarczy

 

Kędziora

Aleksandra

I Wydział Cywilny

 

Kiejna

Urszula

XIV Wydział Cywilny

 

Kirczuk-Antończak

Paulina

I Wydział Cywilny

Delegacja do Sądu Okręgowego

Klimko

Tomasz

I Wydział Cywilny

 

Korotczuk-Szczepaniak

Karolina

V Wydział Gospodarczy

 

Kulikowska

Anna

XV Wydział Gospodarczy

 

Kuriata-Pruszyńska

Justyna

II Wydział Karny

 

Kurnicki

Łukasz

VIII Wydział Gospodarczy

 

Ludwiczyńska

Anna

VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.

 

Łebkowska

Małgorzata

V Wydział Gospodarczy

 

Maciejewska

Karolina

I Wydział Cywilny

 

Maliszewska

Agnieszka

V Wydział Gospodarczy

 

Małecka

Anna

XI Wydział Cywilny

 

Matuszczyk

Alicja

XV Wydział Gospodarczy

 

Mądry

Jarosław

VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.

 

Mądrzak

Maciej

XV Wydział Gospodarczy

 

Miela

Iwona

XV Wydział Gospodarczy

Delegacja do Sądu Okręgowego

Murawska

Aneta

XIV Wydział Cywilny

 

Paszukiewicz-Garstka

Danuta

XV Wydział Gospodarczy

 

Peszko

Anna

II Wydział Karny

 

Poprawa

Tomasz

VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.

 

Sarapata

Klaudia

I Wydział Cywilny

 

Skibiński

Piotr

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

 

Skuza

Magdalena

IV Wydział Gospodarczy

Delegacja do Sądu Okręgowego

Sobczak-Chrzanowska

Magdalena

XIV Wydział Cywilny

 

Soja

Marcin

VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.

 

Sokołowski

Bogdan

XIV Wydział Cywilny

 

Solecki

Łukasz

XIV Wydział Cywilny

 

Sroka-Barwińska

Magdalena

XIV Wydział Cywilny

 

Stelmach-Stoga

Sylwia

V Wydział Gospodarczy

 

Stembalski

Ireneusz

II Wydział Karny

 

Stępień-Trylnik

Joanna

XII Wydział Karny

 

Strzebinczyk-Stembalska

Anna

I Wydział Cywilny

Delegacja do Sądu Okręgowego

Surma-Borowiec

Katarzyna

II Wydział Karny

 

Szajner

Katarzyna

XI Wydział Cywilny

 

Szczerbińska

Agnieszka

XIV Wydział Cywilny

 

Trzebiński

Jarema

V Wydział Gospodarczy

 

Tybur

Katarzyna

XIV Wydział Cywilny

 

Ucińska

Aleksandra

VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.

 

Waleczek

Sławomir

IV Wydział Gospodarczy

 

Warzel-Mikowska

Paulina

XI Wydział Cywilny

 

Wencius-Głębocka

Joanna

XII Wydział Karny

 

Wesołowski

Filip

IV Wydział Gospodarczy

 

Wicińska

Urszula

IV Wydział Gospodarczy

 

Wieczorek

Anna

IV Wydział Gospodarczy

 

Witkiewicz-Haśko

Monika

II Wydział Karny

 

Wojnar

Wojciech

XI Wydział Cywilny

 

Wójcik

Marek

XI Wydział Cywilny

 

Wróblewska-Kafka

Agnieszka

II Wydział Karny

 

Wylegalska

Elżbieta

XII Wydział Karny

 

Wyżyn-Urbaniak

Katarzyna

VI Wydział KRS

 

Ziemba

Beata

I Wydział Cywilny

 

Ziółkowska

Bernadeta

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

 

 

Lista referendarzy w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu:

Nazwisko

Imię

Jednostka organizacyjna

 Delegacja

Adamowski

Wojciech

V Wydział Gospodarczy

 

Andrzejkowicz

Magdalena

VI Wydział KRS

 

Babula

Ireneusz

VI Wydział KRS

 

Biernat

Joanna

IX Wydział KRS

 

Bogdańska

Justyna

XIV Wydział Cywilny

 

Bryk

Monika

I Wydział Cywilny

 

Cagara

Aneta

XIV Wydział Cywilny

 

Czuczwara

Agnieszka

IX Wydział KRS

 

Dudziak

Anna

IX Wydział KRS

 

Dulas

Katarzyna

VI Wydział KRS

 

Dzięgielewska

Renata

IX Wydział KRS

 

Franiszyn

Mariola

IX Wydział KRS

 

Guzowska

Małgorzata

VI Wydział KRS

 

Halarewicz

Karolina

IX Wydział KRS

 

Harmazy

Dorota

XI Wydział Cywilny

 

Hoc

Magdalena

IV Wydział Gospodarczy

 

Jabłońska

Renata

VI Wydział KRS

 

Kamińska

Marta

V Wydział KRS

 

Kamraj-Paskudzka

Marta

IX Wydział KRS

 

Karasek

Edyta

VI Wydział KRS

 

Kołodenny

Małgorzata

IX Wydział KRS

 

Kopczyński

Grzegorz

VII Wydział Rejestru Zastawów

 

Kopystiański

Paweł

VI Wydział KRS

 

Kot-Jarosińska

Liliana

IX Wydział KRS

 

Krupacz

Maciej

IX Wydział KRS

 

Kumor

Anna

VI Wydział KRS

 

Luśnia

Agnieszka

IX Wydział KRS

 

Michalak

Małgorzata

VI Wydział KRS

 

Migot-Pownuk

Marta

VI Wydział KRS

 

Motyczyńska

Agnieszka

IX Wydział KRS

 

Najsznerski

Wojciech

VII Wydział Rejestru Zastawów

 

Nowacka-Maksymiuk

Dorota

XV Wydział Gospodarczy

 

Orliński

Adrian

IX Wydział KRS

Delegacja do Ministerstwa Sprawiedliwości

Paradowski

Maciej

VI Wydział KRS

 

Poprawa

Ewa

VI Wydział KRS

 

Poprawska

Joanna

VI Wydział KRS

 

Siarka

Piotr

VI Wydział KRS

 

Skoczylas-Puch

Grażyna

XI Wydział Cywilny

 

Skotnicka

Ewa

VI Wydział KRS

 

Sobala

Alina

VI Wydział KRS

 

Szarek

Bożena

XV Wydział Gospodarczy

 

Szkotnicka

Katarzyna

VII Wydział Rejestru Zastawów

 

Sznajderska

Ewelina

I Wydział Cywilny

 

Szymańska

Dorota

XV Wydział Gospodarczy

 

Śmieja

Ewa

IX Wydział KRS

 

Tumir

Waldemar

IV Wydział Gospodarczy

 

Twarkowski

Tadeusz

VI Wydział KRS

 

Tybińska

Violetta

VI Wydział KRS

 

Wesołowska

Dorota

VI Wydział KRS

 

Włoch

Izabela

IX Wydział KRS

 

 

Lista asesorów w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu:

Nazwisko

Imię

Jednostka organizacyjna

Delegacja

Dudek

Anna

XI Wydział Cywilny

 

Kulawiak

Wojciech

IV Wydział Gospodarczy

 

Łakomy

Filip

V Wydział Gospodarczy

 

Mikluszka

Malwina

IV Wydział Gospodarczy

 

Nagórny

Monika

I Wydział Cywilny

 

Piątkiewicz

Klaudia

V Wydział Gospodarczy

 

Stańczyk

Sławomir

XV Wydział Gospodarczy

 

Szpyrka

Sabina

IV Wydział Gospodarczy

 

Widera-Kasprowicz

Kamila

I Wydział Cywilny

 

 


Source URL: https://www.wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl/node/188