Lista sędziów, referendarzy i asesorów orzekających w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

Lista sędziów w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu:

Nazwisko Imię Jednostka organizacyjna  Delegacja
Adamczyk Katarzyna XV Wydział Gospodarczy  
Adamiak-Wyszkowska Małgorzata IV Wydział Gospodarczy  
Araszkiewicz Katarzyna III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
Barański Ziemowit IV Wydział Gospodarczy Delegacja do Sądu Okręgowego
Biliński Paweł VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.  
Bojarska Małgorzata XI Wydział Cywilny  
Brzozowska-Szkoda Anna XIV Wydział Cywilny  
Chmielnikowska Agata II Wydział Karny  
Chmielowska Barbara III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
Chrobak-Sułkowska Kamila XV Wydział Gospodarczy  
Czajka Katarzyna IX Wydział KRS  
Czyżewska Alicja III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
Faligowska Inga IV Wydział Gospodarczy  
Franckiewicz Łukasz XII Wydział Karny Delegacja do Sądu Okręgowego
Głuszak Beata IV Wydział Gospodarczy  
Gmitrowska-Halla Katarzyna XI Wydział Cywilny  
Golińska Agnieszka III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
Grębowiec Marcin II Wydział Karny  
Gruszczyńska Karolina XIV Wydział Cywilny  
Horobiowski Jarosław VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.  
Iwankiewicz Małgorzata V Wydział Gospodarczy  
Jagodzińska Urszula III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
Jarząb Joanna XI Wydział Cywilny  
Kaczor Agnieszka V Wydział Gospodarczy  
Kapral Dorota XV Wydział Gospodarczy  
Kędziora Aleksandra I Wydział Cywilny  
Kiejna Urszula XIV Wydział Cywilny  
Kirczuk-Antończak Paulina I Wydział Cywilny  
Klimko Tomasz I Wydział Cywilny  
Korotczuk-Szczepaniak Karolina V Wydział Gospodarczy  
Kulikowska Anna XV Wydział Gospodarczy  
Kuriata-Pruszyńska Justyna XII Wydział Karny  
Kurnicki Łukasz IV Wydział Gospodarczy  
Ludwiczyńska Anna VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.  
Łebkowska Małgorzata V Wydział Gospodarczy  
Maciejewska Karolina I Wydział Cywilny  
Maliszewska Agnieszka V Wydział Gospodarczy  
Małecka Anna XI Wydział Cywilny  
Matuszczyk Alicja XV Wydział Gospodarczy  
Mądry Jarosław VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.  
Mądrzak Maciej XV Wydział Gospodarczy  
Miela Iwona XV Wydział Gospodarczy Delegacja do Sądu Okręgowego
Minkisiewicz-Kasprzak Marta II Wydział Karny  
Murawska Aneta XIV Wydział Cywilny  
Paszukiewicz-Garstka Danuta XV Wydział Gospodarczy  
Peszko Anna II Wydział Karny  
Poprawa Tomasz VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.  
Sarapata Klaudia I Wydział Cywilny  
Skibiński Piotr III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
Skuza Magdalena IV Wydział Gospodarczy Delegacja do Sądu Okręgowego
Sobczak-Chrzanowska Magdalena XIV Wydział Cywilny  
Soja Marcin VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.  
Sokołowski Bogdan XIV Wydział Cywilny  
Solecki Łukasz XIV Wydział Cywilny  
Sroka-Barwińska Magdalena XIV Wydział Cywilny  
Stelmach-Stoga Sylwia V Wydział Gospodarczy  
Stembalski Ireneusz II Wydział Karny  
Stępień-Trylnik Joanna X Wydział Karny  
Strzebinczyk-Stembalska Anna I Wydział Cywilny Delegacja do Sądu Okręgowego
Surma-Borowiec Katarzyna II Wydział Karny  
Szajner Katarzyna XI Wydział Cywilny  
Szczerbińska Agnieszka XIV Wydział Cywilny  
Trzebiński Jarema V Wydział Gospodarczy  
Tybur Katarzyna XIV Wydział Cywilny  
Ucińska Aleksandra VIII Wydział Gosp.ds.upadł. i restr.  
Waleczek Sławomir IV Wydział Gospodarczy  
Warzel-Mikowska Paulina XI Wydział Cywilny  
Wencius-Głębocka Joanna XII Wydział Karny  
Wesołowski Filip IV Wydział Gospodarczy  
Wicińska Urszula IV Wydział Gospodarczy  
Wieczorek Anna IV Wydział Gospodarczy  
Witkiewicz-Haśko Monika X Wydział Karny  
Wojnar Wojciech XI Wydział Cywilny  
Wójcik Marek XI Wydział Cywilny  
Wróblewska-Kafka Agnieszka II Wydział Karny  
Wylegalska Elżbieta XII Wydział Karny  
Wyżyn-Urbaniak Katarzyna VI Wydział KRS  
Ziemba Beata I Wydział Cywilny  
Ziółkowska Bernadeta III Wydział Rodzinny i Nieletnich  

 

Lista referendarzy w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu:

Nazwisko Imię Jednostka organizacyjna  Delegacja
Adamowski Wojciech V Wydział Gospodarczy  
Andrzejkowicz Magdalena VI Wydział KRS  
Babula Ireneusz VI Wydział KRS  
Biernat Joanna IX Wydział KRS  
Bogdańska Justyna XIV Wydział Cywilny  
Bryk Monika I Wydział Cywilny  
Cagara Aneta XIV Wydział Cywilny  
Czuczwara Agnieszka IX Wydział KRS  
Dudziak Anna IX Wydział KRS  
Dulas Katarzyna VI Wydział KRS  
Dzięgielewska Renata IX Wydział KRS  
Franiszyn Mariola IX Wydział KRS  
Guzowska Małgorzata VI Wydział KRS  
Halarewicz Karolina IX Wydział KRS  
Harmazy Dorota XI Wydział Cywilny  
Hoc Magdalena IV Wydział Gospodarczy  
Jabłońska Renata VI Wydział KRS  
Kamińska Marta VI Wydział KRS  
Kamraj-Paskudzka Marta IX Wydział KRS  
Karasek Edyta VI Wydział KRS  
Kołodenny Małgorzata IX Wydział KRS  
Kopczyński Grzegorz VII Wydział Rejestru Zastawów  
Kopystiański Paweł VI Wydział KRS  
Kot-Jarosińska Liliana IX Wydział KRS  
Krupacz Maciej IX Wydział KRS  
Kumor Anna VI Wydział KRS  
Luśnia Agnieszka IX Wydział KRS  
Michalak Małgorzata VI Wydział KRS  
Motyczyńska Agnieszka IX Wydział KRS  
Najsznerski Wojciech VII Wydział Rejestru Zastawów  
Nowacka-Maksymiuk Dorota XV Wydział Gospodarczy  
Orliński Adrian IX Wydział KRS Delegacja do Ministerstwa Sprawiedliwości
Paradowski Maciej VI Wydział KRS  
Poprawa Ewa VI Wydział KRS  
Poprawska Joanna VI Wydział KRS  
Siarka Piotr VI Wydział KRS  
Skoczylas-Puch Grażyna XI Wydział Cywilny  
Skotnicka Ewa VI Wydział KRS  
Sobala Alina VI Wydział KRS  
Szarek Bożena V Wydział Gospodarczy  
Szkotnicka Katarzyna VII Wydział Rejestru Zastawów  
Sznajderska Ewelina I Wydział Cywilny  
Szymańska Dorota XV Wydział Gospodarczy  
Śmieja Ewa IX Wydział KRS  
Tumir Waldemar IV Wydział Gospodarczy  
Twarkowski Tadeusz VI Wydział KRS  
Tybińska Violetta VI Wydział KRS  
Włoch Izabela IX Wydział KRS  

 

Lista asesorów w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu:

Nazwisko Imię Jednostka organizacyjna Delegacja
Dudek Anna XI Wydział Cywilny  
Kulawiak Wojciech IV Wydział Gospodarczy  
Łakomy Filip V Wydział Gospodarczy  
Mikluszka Malwina IV Wydział Gospodarczy  
Nagórny Monika I Wydział Cywilny  
Piątkiewicz Klaudia V Wydział Gospodarczy  
Stańczyk Sławomir XV Wydział Gospodarczy  
Szpyrka Sabina IV Wydział Gospodarczy  
Widera-Kasprowicz Kamila I Wydział Cywilny  

 

Opublikował: Jakub Sabik , 2017-12-18 12:29:21
Ostatnia edycja: 2017-12-19 09:13 Licznik odwiedzin: 1024