Wydział: 
Miejsce:
Skład:

Data:
Sygnatura:
Ostatnia aktualizacja danych:2020-09-18 15:15:19
1.Data:2020-09-18Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2092/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
2.Data:2020-09-18Godzina:08:05
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GCps 45/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
3.Data:2020-09-18Godzina:08:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1082/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
4.Data:2020-09-18Godzina:08:34
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 87/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
5.Data:2020-09-18Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 726/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
6.Data:2020-09-18Godzina:08:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1091/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
7.Data:2020-09-18Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 20/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
8.Data:2020-09-18Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 602/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
9.Data:2020-09-18Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 255/14
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
10.Data:2020-09-18Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 187/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
11.Data:2020-09-18Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 921/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
12.Data:2020-09-18Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 357/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
13.Data:2020-09-18Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2263/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
14.Data:2020-09-18Godzina:09:15
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Cps 25/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
15.Data:2020-09-18Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 305/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
16.Data:2020-09-18Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 333/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
17.Data:2020-09-18Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1830/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
18.Data:2020-09-18Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 815/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
19.Data:2020-09-18Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 237/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
20.Data:2020-09-18Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1932/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
21.Data:2020-09-18Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1561/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
22.Data:2020-09-18Godzina:09:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCps 37/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
23.Data:2020-09-18Godzina:09:31
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1028/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Wojciech Kulawiak
24.Data:2020-09-18Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 283/17(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:215 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
25.Data:2020-09-18Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 945/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
26.Data:2020-09-18Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 20/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Ucińska
27.Data:2020-09-18Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2731/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
28.Data:2020-09-18Godzina:10:01
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Co 288/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
29.Data:2020-09-18Godzina:10:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1219/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
30.Data:2020-09-18Godzina:10:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 286/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
31.Data:2020-09-18Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 666/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
32.Data:2020-09-18Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2731/17
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
33.Data:2020-09-18Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1808/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
34.Data:2020-09-18Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1756/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
35.Data:2020-09-18Godzina:10:55
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 254/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
36.Data:2020-09-18Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 589/18
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
37.Data:2020-09-18Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 824/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
38.Data:2020-09-18Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2571/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
39.Data:2020-09-18Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 825/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
40.Data:2020-09-18Godzina:11:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 488/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
41.Data:2020-09-18Godzina:11:29
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1919/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
42.Data:2020-09-18Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1141/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
43.Data:2020-09-18Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 388/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
44.Data:2020-09-18Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 873/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
45.Data:2020-09-18Godzina:11:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Co 256/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
46.Data:2020-09-18Godzina:11:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 302/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
47.Data:2020-09-18Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1365/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
48.Data:2020-09-18Godzina:12:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 74/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
49.Data:2020-09-18Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 155/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
50.Data:2020-09-18Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 302/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
51.Data:2020-09-18Godzina:12:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2558/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
52.Data:2020-09-18Godzina:12:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1253/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
53.Data:2020-09-18Godzina:12:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 789/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
54.Data:2020-09-18Godzina:12:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 860/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
55.Data:2020-09-18Godzina:12:15
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 218/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
56.Data:2020-09-18Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 684/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
57.Data:2020-09-18Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 786/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:215 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
58.Data:2020-09-18Godzina:12:35
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 486/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Wojciech Kulawiak
59.Data:2020-09-18Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 963/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
60.Data:2020-09-18Godzina:12:41
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2710/17
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
61.Data:2020-09-18Godzina:12:43
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 787/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
62.Data:2020-09-18Godzina:12:46
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1909/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
63.Data:2020-09-18Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 37/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
64.Data:2020-09-18Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 173/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
65.Data:2020-09-18Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 71/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
66.Data:2020-09-18Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1041/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
67.Data:2020-09-18Godzina:13:03
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1294/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
68.Data:2020-09-18Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 904/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
69.Data:2020-09-18Godzina:13:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 464/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
70.Data:2020-09-18Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1699/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:215 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
71.Data:2020-09-18Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 783/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
72.Data:2020-09-18Godzina:13:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 158/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
73.Data:2020-09-18Godzina:13:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1840/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
74.Data:2020-09-18Godzina:13:50
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 534/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
75.Data:2020-09-18Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 39/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
76.Data:2020-09-18Godzina:14:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 47/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
77.Data:2020-09-18Godzina:14:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2181/17(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
78.Data:2020-09-18Godzina:14:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2376/16(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
79.Data:2020-09-18Godzina:14:03
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2493/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
80.Data:2020-09-18Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 816/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
81.Data:2020-09-18Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1145/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
82.Data:2020-09-18Godzina:14:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1052/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
83.Data:2020-09-18Godzina:14:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2260/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
84.Data:2020-09-18Godzina:14:34
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2146/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
85.Data:2020-09-18Godzina:14:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 515/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
86.Data:2020-09-18Godzina:14:52
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1456/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
87.Data:2020-09-18Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 567/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
88.Data:2020-09-18Godzina:15:01
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 225/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
89.Data:2020-09-18Godzina:15:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1077/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
90.Data:2020-09-18Godzina:15:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1911/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Katarzyna Toczek-Kusarek
91.Data:2020-09-18Godzina:15:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 125/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
92.Data:2020-09-21Godzina:08:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 275/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
93.Data:2020-09-21Godzina:08:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Co 12/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:RSR Joanna Biernat
94.Data:2020-09-21Godzina:08:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 732/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
95.Data:2020-09-21Godzina:08:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 983/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
96.Data:2020-09-21Godzina:08:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 337/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
97.Data:2020-09-21Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 40/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
98.Data:2020-09-21Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 949/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
99.Data:2020-09-21Godzina:08:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 35/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
100.Data:2020-09-21Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1672/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Filip Łakomy
101.Data:2020-09-21Godzina:08:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GU 158/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Marta Trześniewska
102.Data:2020-09-21Godzina:08:35
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 323/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
103.Data:2020-09-21Godzina:08:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 52/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
104.Data:2020-09-21Godzina:08:40
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 557/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Klaudia Sarapata
105.Data:2020-09-21Godzina:08:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1756/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
106.Data:2020-09-21Godzina:08:40
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GU 231/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Marta Trześniewska
107.Data:2020-09-21Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 41/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
108.Data:2020-09-21Godzina:08:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 322/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
109.Data:2020-09-21Godzina:08:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 258/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
110.Data:2020-09-21Godzina:08:50
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 221/18
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Szczerbińska
111.Data:2020-09-21Godzina:08:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCo 35/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
112.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1016/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
113.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1180/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
114.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Co 159/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:RSR Justyna Bogdańska
115.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 66/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
116.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 604/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
117.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 390/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
118.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 672/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
119.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1301/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
120.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 442/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Klaudia Sarapata
121.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 149/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Szczerbińska
122.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 348/20
Miejsce -Sala:130 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
123.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 951/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
124.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1282/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
125.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2205/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
126.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1499/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
127.Data:2020-09-21Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 450/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Filip Łakomy
128.Data:2020-09-21Godzina:09:05
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1254/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
129.Data:2020-09-21Godzina:09:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 780/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
130.Data:2020-09-21Godzina:09:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1384/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
131.Data:2020-09-21Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1279/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
132.Data:2020-09-21Godzina:09:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1255/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
133.Data:2020-09-21Godzina:09:20
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 861/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
134.Data:2020-09-21Godzina:09:25
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1371/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
135.Data:2020-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 230/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
136.Data:2020-09-21Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1344/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
137.Data:2020-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 896/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
138.Data:2020-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1283/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
139.Data:2020-09-21Godzina:09:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2468/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
140.Data:2020-09-21Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 344/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Marta Trześniewska
141.Data:2020-09-21Godzina:09:35
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1343/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
142.Data:2020-09-21Godzina:09:40
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1370/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
143.Data:2020-09-21Godzina:09:40
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Cps 53/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Szczerbińska
144.Data:2020-09-21Godzina:09:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 241/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
145.Data:2020-09-21Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1340/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
146.Data:2020-09-21Godzina:09:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1411/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
147.Data:2020-09-21Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1284/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
148.Data:2020-09-21Godzina:09:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1403/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
149.Data:2020-09-21Godzina:09:55
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1326/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
150.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1979/17
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
151.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1208/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
152.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 424/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
153.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1295/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
154.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1207/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:RSR Ewelina Sznajderska
155.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 2882/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
156.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 802/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
157.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 621/18
Miejsce -Sala:130 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
158.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Kop 76/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
159.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1281/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
160.Data:2020-09-21Godzina:10:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 10/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
161.Data:2020-09-21Godzina:10:05
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1234/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
162.Data:2020-09-21Godzina:10:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 961/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
163.Data:2020-09-21Godzina:10:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 958/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
164.Data:2020-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1280/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
165.Data:2020-09-21Godzina:10:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1333/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
166.Data:2020-09-21Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1140/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
167.Data:2020-09-21Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1072/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
168.Data:2020-09-21Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1188/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
169.Data:2020-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1039/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
170.Data:2020-09-21Godzina:10:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1039/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
171.Data:2020-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1320/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
172.Data:2020-09-21Godzina:10:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 37/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
173.Data:2020-09-21Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 283/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Marta Trześniewska
174.Data:2020-09-21Godzina:10:35
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 424/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
175.Data:2020-09-21Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 325/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
176.Data:2020-09-21Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1309/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
177.Data:2020-09-21Godzina:10:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 327/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
178.Data:2020-09-21Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 632/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
179.Data:2020-09-21Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 386/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Klaudia Sarapata
180.Data:2020-09-21Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 755/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:RSR Ewelina Sznajderska
181.Data:2020-09-21Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1050/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
182.Data:2020-09-21Godzina:11:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1717/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
183.Data:2020-09-21Godzina:11:10
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 282/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Marta Trześniewska
184.Data:2020-09-21Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 314/13
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
185.Data:2020-09-21Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1311/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
186.Data:2020-09-21Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 664/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
187.Data:2020-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1453/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
188.Data:2020-09-21Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 289/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
189.Data:2020-09-21Godzina:11:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 461/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
190.Data:2020-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 634/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
191.Data:2020-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 492/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
192.Data:2020-09-21Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2263/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
193.Data:2020-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1247/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
194.Data:2020-09-21Godzina:12:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 626/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
195.Data:2020-09-21Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 659/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Szczerbińska
196.Data:2020-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 663/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
197.Data:2020-09-21Godzina:12:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2508/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
198.Data:2020-09-21Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 177/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Marta Trześniewska
199.Data:2020-09-21Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1127/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
200.Data:2020-09-21Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1085/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
201.Data:2020-09-21Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 680/17
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
202.Data:2020-09-21Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 178/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
203.Data:2020-09-21Godzina:12:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1532/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
204.Data:2020-09-21Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 994/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
205.Data:2020-09-21Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1962/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
206.Data:2020-09-21Godzina:12:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 728/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
207.Data:2020-09-21Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1080/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
208.Data:2020-09-21Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2515/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
209.Data:2020-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 2028/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
210.Data:2020-09-21Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 720/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:RSR Ewelina Sznajderska
211.Data:2020-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 846/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
212.Data:2020-09-21Godzina:13:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1694/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
213.Data:2020-09-21Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 54/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Marta Trześniewska
214.Data:2020-09-21Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 686/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
215.Data:2020-09-21Godzina:13:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 684/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
216.Data:2020-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1959/19
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
217.Data:2020-09-21Godzina:13:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCps 117/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
218.Data:2020-09-21Godzina:13:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 377/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
219.Data:2020-09-21Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 669/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
220.Data:2020-09-21Godzina:13:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 632/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
221.Data:2020-09-21Godzina:14:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Co 1666/15
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Szczerbińska
222.Data:2020-09-21Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 319/17
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
223.Data:2020-09-21Godzina:14:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 836/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
224.Data:2020-09-21Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 112/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
225.Data:2020-09-21Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 441/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
226.Data:2020-09-21Godzina:14:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2374/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
227.Data:2020-09-21Godzina:14:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 490/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
228.Data:2020-09-21Godzina:14:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 430/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
229.Data:2020-09-21Godzina:14:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 944/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
230.Data:2020-09-21Godzina:14:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 577/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
231.Data:2020-09-21Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2024/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
232.Data:2020-09-21Godzina:14:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2505/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
233.Data:2020-09-21Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 265/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
234.Data:2020-09-21Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 360/17
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
235.Data:2020-09-21Godzina:14:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 325/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
236.Data:2020-09-21Godzina:15:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2721/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
237.Data:2020-09-21Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 369/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
238.Data:2020-09-21Godzina:15:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 186/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
239.Data:2020-09-21Godzina:15:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 134/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
240.Data:2020-09-21Godzina:15:25
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 199/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
241.Data:2020-09-21Godzina:15:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2329/15
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
242.Data:2020-09-21Godzina:15:40
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 37/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
243.Data:2020-09-22Godzina:08:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3302/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
244.Data:2020-09-22Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 983/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
245.Data:2020-09-22Godzina:08:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 627/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
246.Data:2020-09-22Godzina:08:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 334/18
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
247.Data:2020-09-22Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 99/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
248.Data:2020-09-22Godzina:08:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2347/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
249.Data:2020-09-22Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 519/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
250.Data:2020-09-22Godzina:08:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2407/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
251.Data:2020-09-22Godzina:08:50
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Co 15/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
252.Data:2020-09-22Godzina:08:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2480/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
253.Data:2020-09-22Godzina:08:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 264/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
254.Data:2020-09-22Godzina:08:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 639/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
255.Data:2020-09-22Godzina:08:55
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1192/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
256.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 485/15(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
257.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 438/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:205 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
258.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 684/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
259.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 255/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
260.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2039/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Maciejewska
261.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 171/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
262.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1344/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
263.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 549/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
264.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1190/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
265.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 276/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
266.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1088/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
267.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1553/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
268.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1341/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
269.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 50/16
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
270.Data:2020-09-22Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 87/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
271.Data:2020-09-22Godzina:09:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 190/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
272.Data:2020-09-22Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1648/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
273.Data:2020-09-22Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 152/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
274.Data:2020-09-22Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 716/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
275.Data:2020-09-22Godzina:09:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 269/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
276.Data:2020-09-22Godzina:09:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2701/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
277.Data:2020-09-22Godzina:09:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2528/17
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
278.Data:2020-09-22Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 947/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
279.Data:2020-09-22Godzina:10:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1551/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
280.Data:2020-09-22Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 883/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
281.Data:2020-09-22Godzina:10:10
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 836/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
282.Data:2020-09-22Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 980/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
283.Data:2020-09-22Godzina:10:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1836/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
284.Data:2020-09-22Godzina:10:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2064/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:205 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
285.Data:2020-09-22Godzina:10:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 829/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
286.Data:2020-09-22Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1723/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
287.Data:2020-09-22Godzina:10:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1213/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
288.Data:2020-09-22Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 28/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
289.Data:2020-09-22Godzina:10:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1075/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
290.Data:2020-09-22Godzina:10:35
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1552/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
291.Data:2020-09-22Godzina:10:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 898/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
292.Data:2020-09-22Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 634/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:205 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
293.Data:2020-09-22Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1703/14
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
294.Data:2020-09-22Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1772/16
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Maciejewska
295.Data:2020-09-22Godzina:11:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 898/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
296.Data:2020-09-22Godzina:11:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 621/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
297.Data:2020-09-22Godzina:11:25
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2408/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
298.Data:2020-09-22Godzina:11:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2428/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:205 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
299.Data:2020-09-22Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 454/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
300.Data:2020-09-22Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 882/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
301.Data:2020-09-22Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 919/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
302.Data:2020-09-22Godzina:11:35
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1560/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
303.Data:2020-09-22Godzina:11:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 641/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
304.Data:2020-09-22Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 8/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
305.Data:2020-09-22Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 247/17
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
306.Data:2020-09-22Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 231/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
307.Data:2020-09-22Godzina:12:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 68/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
308.Data:2020-09-22Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1346/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
309.Data:2020-09-22Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 53/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
310.Data:2020-09-22Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2336/17
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
311.Data:2020-09-22Godzina:12:10
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 198/18
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
312.Data:2020-09-22Godzina:12:10
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2007/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
313.Data:2020-09-22Godzina:12:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 896/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
314.Data:2020-09-22Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 275/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
315.Data:2020-09-22Godzina:12:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1435/17
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
316.Data:2020-09-22Godzina:12:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 299/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
317.Data:2020-09-22Godzina:12:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 132/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
318.Data:2020-09-22Godzina:12:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1630/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:205 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
319.Data:2020-09-22Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1403/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
320.Data:2020-09-22Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 959/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
321.Data:2020-09-22Godzina:12:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2104/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
322.Data:2020-09-22Godzina:12:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 935/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
323.Data:2020-09-22Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2127/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
324.Data:2020-09-22Godzina:12:35
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2466/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
325.Data:2020-09-22Godzina:12:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1621/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
326.Data:2020-09-22Godzina:12:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2148/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
327.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2523/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
328.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1141/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:205 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
329.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 219/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
330.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2890/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
331.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 354/16
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Maciejewska
332.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 541/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
333.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 892/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
334.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1058/17
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
335.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1525/17
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
336.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCps 90/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
337.Data:2020-09-22Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 755/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
338.Data:2020-09-22Godzina:13:10
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1127/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
339.Data:2020-09-22Godzina:13:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 499/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
340.Data:2020-09-22Godzina:13:15
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 63/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
341.Data:2020-09-22Godzina:13:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2439/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
342.Data:2020-09-22Godzina:13:20
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 301/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
343.Data:2020-09-22Godzina:13:20
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 592/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
344.Data:2020-09-22Godzina:13:25
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1974/12
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
345.Data:2020-09-22Godzina:13:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 104/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
346.Data:2020-09-22Godzina:13:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2803/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:205 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
347.Data:2020-09-22Godzina:13:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1590/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
348.Data:2020-09-22Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1291/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
349.Data:2020-09-22Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 183/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Barbara Chmielowska
350.Data:2020-09-22Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1638/17
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
351.Data:2020-09-22Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1825/16
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
352.Data:2020-09-22Godzina:13:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2436/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
353.Data:2020-09-22Godzina:13:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2496/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
354.Data:2020-09-22Godzina:13:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2056/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
355.Data:2020-09-22Godzina:13:45
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 1025/13
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
356.Data:2020-09-22Godzina:13:50
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2285/18
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
357.Data:2020-09-22Godzina:13:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 843/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
358.Data:2020-09-22Godzina:13:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1799/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
359.Data:2020-09-22Godzina:13:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 188/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
360.Data:2020-09-22Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 282/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
361.Data:2020-09-22Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1945/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:205 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
362.Data:2020-09-22Godzina:14:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1665/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
363.Data:2020-09-22Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 373/19
Miejsce -Sala:Wizja
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
364.Data:2020-09-22Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1709/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Maciejewska
365.Data:2020-09-22Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1308/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
366.Data:2020-09-22Godzina:14:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1646/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
367.Data:2020-09-22Godzina:14:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 269/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
368.Data:2020-09-22Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 5/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
369.Data:2020-09-22Godzina:14:10
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 132/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
370.Data:2020-09-22Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 12/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
371.Data:2020-09-22Godzina:14:10
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1663/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
372.Data:2020-09-22Godzina:14:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 666/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
373.Data:2020-09-22Godzina:14:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 315/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
374.Data:2020-09-22Godzina:14:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2813/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
375.Data:2020-09-22Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 197/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
376.Data:2020-09-22Godzina:14:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 266/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
377.Data:2020-09-22Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 586/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
378.Data:2020-09-22Godzina:14:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 998/17
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
379.Data:2020-09-22Godzina:14:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1732/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
380.Data:2020-09-22Godzina:14:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 57/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Łukasz Kurnicki
381.Data:2020-09-22Godzina:14:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1960/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Maciejewska
382.Data:2020-09-22Godzina:14:45
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2063/17
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
383.Data:2020-09-22Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 582/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
384.Data:2020-09-22Godzina:15:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 385/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
385.Data:2020-09-22Godzina:15:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 799/17
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
386.Data:2020-09-23Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 437/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
387.Data:2020-09-23Godzina:08:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 370/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
388.Data:2020-09-23Godzina:08:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 657/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
389.Data:2020-09-23Godzina:08:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 386/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
390.Data:2020-09-23Godzina:08:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 329/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
391.Data:2020-09-23Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
392.Data:2020-09-23Godzina:08:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCps 19/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
393.Data:2020-09-23Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 529/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
394.Data:2020-09-23Godzina:08:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1205/19
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
395.Data:2020-09-23Godzina:08:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 715/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
396.Data:2020-09-23Godzina:08:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 777/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
397.Data:2020-09-23Godzina:08:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 264/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
398.Data:2020-09-23Godzina:08:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2375/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
399.Data:2020-09-23Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1146/17
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
400.Data:2020-09-23Godzina:08:45
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3058/17
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
401.Data:2020-09-23Godzina:08:50
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 199/18
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
402.Data:2020-09-23Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 552/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
403.Data:2020-09-23Godzina:08:55
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 364/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
404.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1224/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
405.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 579/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
406.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 46/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
407.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1549/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paulina Warzel-Mikowska
408.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 384/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
409.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 580/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
410.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 206/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
411.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 840/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
412.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 391/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
413.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1054/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
414.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 719/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
415.Data:2020-09-23Godzina:09:05
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 892/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
416.Data:2020-09-23Godzina:09:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Ko 76/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
417.Data:2020-09-23Godzina:09:15
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1833/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
418.Data:2020-09-23Godzina:09:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 138/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
419.Data:2020-09-23Godzina:09:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2129/15
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
420.Data:2020-09-23Godzina:09:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 995/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
421.Data:2020-09-23Godzina:09:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2226/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
422.Data:2020-09-23Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 764/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
423.Data:2020-09-23Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1216/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
424.Data:2020-09-23Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1800/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
425.Data:2020-09-23Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUk 42/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Marta Trześniewska
426.Data:2020-09-23Godzina:09:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 905/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
427.Data:2020-09-23Godzina:09:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2376/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
428.Data:2020-09-23Godzina:09:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 796/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
429.Data:2020-09-23Godzina:09:55
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2414/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
430.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 386/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
431.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2420/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
432.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2602/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
433.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1362/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
434.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1620/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
435.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GCps 54/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
436.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1247/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
437.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 720/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
438.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 323/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
439.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1457/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
440.Data:2020-09-23Godzina:10:15
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1378/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
441.Data:2020-09-23Godzina:10:20
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 902/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
442.Data:2020-09-23Godzina:10:20
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2576/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
443.Data:2020-09-23Godzina:10:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2594/18
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
444.Data:2020-09-23Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 26/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
445.Data:2020-09-23Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1995/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
446.Data:2020-09-23Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 532/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
447.Data:2020-09-23Godzina:10:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1693/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
448.Data:2020-09-23Godzina:10:40
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1333/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
449.Data:2020-09-23Godzina:10:40
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 521/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
450.Data:2020-09-23Godzina:10:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1733/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
451.Data:2020-09-23Godzina:10:50
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 853/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
452.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1317/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
453.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 294/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
454.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
455.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2381/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
456.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1586/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
457.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 814/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
458.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2440/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
459.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1983/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
460.Data:2020-09-23Godzina:11:10
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 334/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
461.Data:2020-09-23Godzina:11:10
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2109/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
462.Data:2020-09-23Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 28/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
463.Data:2020-09-23Godzina:11:20
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2699/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
464.Data:2020-09-23Godzina:11:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 909/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
465.Data:2020-09-23Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 617/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
466.Data:2020-09-23Godzina:11:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 342/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
467.Data:2020-09-23Godzina:11:40
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 1255/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
468.Data:2020-09-23Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1697/16
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
469.Data:2020-09-23Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 146/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
470.Data:2020-09-23Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1524/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paulina Warzel-Mikowska
471.Data:2020-09-23Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 678/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
472.Data:2020-09-23Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1175/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
473.Data:2020-09-23Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 313/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
474.Data:2020-09-23Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 46/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
475.Data:2020-09-23Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1218/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
476.Data:2020-09-23Godzina:12:10
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 147/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
477.Data:2020-09-23Godzina:12:15
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2138/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
478.Data:2020-09-23Godzina:12:20
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 177/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
479.Data:2020-09-23Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 295/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
480.Data:2020-09-23Godzina:12:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 168/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
481.Data:2020-09-23Godzina:12:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 175/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
482.Data:2020-09-23Godzina:12:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1257/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
483.Data:2020-09-23Godzina:12:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 311/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
484.Data:2020-09-23Godzina:12:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2064/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
485.Data:2020-09-23Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 328/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
486.Data:2020-09-23Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1095/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
487.Data:2020-09-23Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1019/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
488.Data:2020-09-23Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GRp 1/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Horobiowski
489.Data:2020-09-23Godzina:13:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 621/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
490.Data:2020-09-23Godzina:13:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 173/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
491.Data:2020-09-23Godzina:13:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2752/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
492.Data:2020-09-23Godzina:13:20
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Cps 46/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
493.Data:2020-09-23Godzina:13:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1920/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paulina Warzel-Mikowska
494.Data:2020-09-23Godzina:13:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2133/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
495.Data:2020-09-23Godzina:13:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2559/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
496.Data:2020-09-23Godzina:13:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2182/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
497.Data:2020-09-23Godzina:13:35
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 561/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
498.Data:2020-09-23Godzina:13:40
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 643/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
499.Data:2020-09-23Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 574/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
500.Data:2020-09-23Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 554/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
501.Data:2020-09-23Godzina:13:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 283/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
502.Data:2020-09-23Godzina:13:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1216/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
503.Data:2020-09-23Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1513/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paulina Warzel-Mikowska
504.Data:2020-09-23Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1328/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
505.Data:2020-09-23Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 790/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
506.Data:2020-09-23Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2615/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
507.Data:2020-09-23Godzina:14:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1047/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
508.Data:2020-09-23Godzina:14:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 407/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
509.Data:2020-09-23Godzina:14:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 469/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
510.Data:2020-09-23Godzina:14:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1194/19
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
511.Data:2020-09-23Godzina:14:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2219/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
512.Data:2020-09-23Godzina:14:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1042/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
513.Data:2020-09-23Godzina:14:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 263/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
514.Data:2020-09-23Godzina:14:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 266/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
515.Data:2020-09-23Godzina:14:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1379/16
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
516.Data:2020-09-23Godzina:14:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1437/18
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
517.Data:2020-09-23Godzina:14:35
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 812/18
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
518.Data:2020-09-23Godzina:14:40
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 621/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
519.Data:2020-09-23Godzina:14:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 641/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
520.Data:2020-09-23Godzina:14:45
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 541/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
521.Data:2020-09-23Godzina:14:50
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 246/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
522.Data:2020-09-23Godzina:14:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1549/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
523.Data:2020-09-23Godzina:14:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1312/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
524.Data:2020-09-23Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2347/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
525.Data:2020-09-23Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 93/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
526.Data:2020-09-23Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 643/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
527.Data:2020-09-23Godzina:15:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1106/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
528.Data:2020-09-23Godzina:15:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 727/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
529.Data:2020-09-23Godzina:15:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 375/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
530.Data:2020-09-23Godzina:15:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 133/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
531.Data:2020-09-23Godzina:15:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 579/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
532.Data:2020-09-23Godzina:15:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 393/17
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
533.Data:2020-09-23Godzina:15:40
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 789/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
534.Data:2020-09-24Godzina:08:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 700/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
535.Data:2020-09-24Godzina:08:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 391/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
536.Data:2020-09-24Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1582/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
537.Data:2020-09-24Godzina:08:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 755/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
538.Data:2020-09-24Godzina:08:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 861/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
539.Data:2020-09-24Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 239/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
540.Data:2020-09-24Godzina:08:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 271/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
541.Data:2020-09-24Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 301/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
542.Data:2020-09-24Godzina:08:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 377/17
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
543.Data:2020-09-24Godzina:08:45
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 179/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
544.Data:2020-09-24Godzina:08:45
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1262/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
545.Data:2020-09-24Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1147/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
546.Data:2020-09-24Godzina:08:50
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Co 165/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
547.Data:2020-09-24Godzina:08:55
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 286/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
548.Data:2020-09-24Godzina:08:55
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2762/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
549.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 682/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
550.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 966/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
551.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 122/12(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
552.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 136/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
553.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 441/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
554.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 30/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
555.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 923/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
556.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 906/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
557.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 232/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
558.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 348/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
559.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1192/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
560.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1630/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
561.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1302/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
562.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2878/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
563.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2516/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
564.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 865/18
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
565.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 283/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Inga Faligowska
566.Data:2020-09-24Godzina:09:10
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1605/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
567.Data:2020-09-24Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1456/15
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
568.Data:2020-09-24Godzina:09:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1371/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
569.Data:2020-09-24Godzina:09:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 595/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
570.Data:2020-09-24Godzina:09:20
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 555/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
571.Data:2020-09-24Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2434/16
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
572.Data:2020-09-24Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1011/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
573.Data:2020-09-24Godzina:09:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2232/16
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
574.Data:2020-09-24Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 871/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
575.Data:2020-09-24Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2108/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
576.Data:2020-09-24Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1128/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
577.Data:2020-09-24Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2785/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
578.Data:2020-09-24Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 510/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Inga Faligowska
579.Data:2020-09-24Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 79/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
580.Data:2020-09-24Godzina:09:55
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 379/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
581.Data:2020-09-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1213/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
582.Data:2020-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1005/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
583.Data:2020-09-24Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1878/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
584.Data:2020-09-24Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 840/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
585.Data:2020-09-24Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 180/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
586.Data:2020-09-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 555/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
587.Data:2020-09-24Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2477/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
588.Data:2020-09-24Godzina:10:05
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1698/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
589.Data:2020-09-24Godzina:10:10
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2506/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
590.Data:2020-09-24Godzina:10:15
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1865/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
591.Data:2020-09-24Godzina:10:25
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 859/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
592.Data:2020-09-24Godzina:10:25
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1057/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
593.Data:2020-09-24Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 925/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
594.Data:2020-09-24Godzina:10:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 913/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
595.Data:2020-09-24Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 894/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
596.Data:2020-09-24Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2892/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
597.Data:2020-09-24Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2672/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
598.Data:2020-09-24Godzina:10:40
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1434/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
599.Data:2020-09-24Godzina:10:40
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1694/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
600.Data:2020-09-24Godzina:10:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 693/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
601.Data:2020-09-24Godzina:10:45
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 663/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Inga Faligowska
602.Data:2020-09-24Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1406/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
603.Data:2020-09-24Godzina:10:55
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 538/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
604.Data:2020-09-24Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2499/16
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
605.Data:2020-09-24Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
606.Data:2020-09-24Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1336/19
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
607.Data:2020-09-24Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 590/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
608.Data:2020-09-24Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 146/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
609.Data:2020-09-24Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Cps 44/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
610.Data:2020-09-24Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2937/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
611.Data:2020-09-24Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 39/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
612.Data:2020-09-24Godzina:11:05
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2251/16
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
613.Data:2020-09-24Godzina:11:05
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 664/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Inga Faligowska
614.Data:2020-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1008/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
615.Data:2020-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1062/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
616.Data:2020-09-24Godzina:11:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2806/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
617.Data:2020-09-24Godzina:11:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2800/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
618.Data:2020-09-24Godzina:11:25
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 287/20
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
619.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1595/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
620.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 179/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
621.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 220/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
622.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1536/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
623.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 38/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
624.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2951/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
625.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2034/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
626.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 759/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
627.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 561/17
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
628.Data:2020-09-24Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1957/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Inga Faligowska
629.Data:2020-09-24Godzina:11:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2034/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
630.Data:2020-09-24Godzina:11:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1434/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
631.Data:2020-09-24Godzina:11:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 451/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
632.Data:2020-09-24Godzina:11:55
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1628/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
633.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2272/18
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
634.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 142/20
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
635.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1331/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
636.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 57/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
637.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 722/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
638.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 20/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
639.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 584/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
640.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2618/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
641.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2760/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
642.Data:2020-09-24Godzina:12:15
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2634/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
643.Data:2020-09-24Godzina:12:20
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 333/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
644.Data:2020-09-24Godzina:12:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 461/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
645.Data:2020-09-24Godzina:12:25
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 545/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
646.Data:2020-09-24Godzina:12:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 593/16
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
647.Data:2020-09-24Godzina:12:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 262/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
648.Data:2020-09-24Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 905/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
649.Data:2020-09-24Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 272/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
650.Data:2020-09-24Godzina:12:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 508/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
651.Data:2020-09-24Godzina:12:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 430/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
652.Data:2020-09-24Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 676/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
653.Data:2020-09-24Godzina:12:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2756/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
654.Data:2020-09-24Godzina:12:50
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 801/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
655.Data:2020-09-24Godzina:12:50
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2775/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
656.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 339/17
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
657.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 717/16
Miejsce -Sala:Wizja
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
658.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 52/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
659.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 102/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
660.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 46/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
661.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 481/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
662.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 346/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
663.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 440/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
664.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2260/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
665.Data:2020-09-24Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2598/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Inga Faligowska
666.Data:2020-09-24Godzina:13:10
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 477/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
667.Data:2020-09-24Godzina:13:15
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 500/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
668.Data:2020-09-24Godzina:13:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2695/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
669.Data:2020-09-24Godzina:13:25
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2838/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
670.Data:2020-09-24Godzina:13:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1482/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
671.Data:2020-09-24Godzina:13:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2970/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
672.Data:2020-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 783/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
673.Data:2020-09-24Godzina:13:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 524/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
674.Data:2020-09-24Godzina:13:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 181/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
675.Data:2020-09-24Godzina:13:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2286/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
676.Data:2020-09-24Godzina:13:40
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2438/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
677.Data:2020-09-24Godzina:13:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1892/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
678.Data:2020-09-24Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 330/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
679.Data:2020-09-24Godzina:13:55
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2547/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
680.Data:2020-09-24Godzina:13:55
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2548/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
681.Data:2020-09-24Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 371/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
682.Data:2020-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 1305/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
683.Data:2020-09-24Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 210/20
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
684.Data:2020-09-24Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1127/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
685.Data:2020-09-24Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 56/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
686.Data:2020-09-24Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 475/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
687.Data:2020-09-24Godzina:14:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 826/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
688.Data:2020-09-24Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2897/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
689.Data:2020-09-24Godzina:14:05
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 202/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
690.Data:2020-09-24Godzina:14:10
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 3056/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
691.Data:2020-09-24Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 397/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
692.Data:2020-09-24Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 853/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
693.Data:2020-09-24Godzina:14:25
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 108/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
694.Data:2020-09-24Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
695.Data:2020-09-24Godzina:14:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 255/18
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
696.Data:2020-09-24Godzina:14:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1884/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
697.Data:2020-09-24Godzina:14:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 293/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
698.Data:2020-09-24Godzina:14:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 194/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
699.Data:2020-09-24Godzina:14:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 651/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
700.Data:2020-09-24Godzina:14:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Co 694/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
701.Data:2020-09-24Godzina:14:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 588/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
702.Data:2020-09-24Godzina:14:50
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2007/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
703.Data:2020-09-24Godzina:15:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1976/15
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
704.Data:2020-09-24Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 367/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
705.Data:2020-09-24Godzina:15:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 159/18
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
706.Data:2020-09-24Godzina:15:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2096/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
707.Data:2020-09-24Godzina:15:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 629/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
708.Data:2020-09-24Godzina:15:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2771/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
709.Data:2020-09-24Godzina:15:05
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1853/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
710.Data:2020-09-24Godzina:15:10
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1687/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
711.Data:2020-09-24Godzina:15:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 763/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
712.Data:2020-09-24Godzina:15:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1307/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
713.Data:2020-09-25Godzina:08:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2493/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
714.Data:2020-09-25Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2451/17
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
715.Data:2020-09-25Godzina:08:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1077/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
716.Data:2020-09-25Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 993/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
717.Data:2020-09-25Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1291/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
718.Data:2020-09-25Godzina:08:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1522/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
719.Data:2020-09-25Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 172/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
720.Data:2020-09-25Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 120/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
721.Data:2020-09-25Godzina:08:45
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 218/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
722.Data:2020-09-25Godzina:08:50
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3442/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
723.Data:2020-09-25Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1181/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
724.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1050/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
725.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 12/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
726.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1115/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
727.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1972/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
728.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 431/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
729.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1347/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
730.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1093/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
731.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1637/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
732.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 401/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
733.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 821/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Wojciech Kulawiak
734.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 816/15
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
735.Data:2020-09-25Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2370/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
736.Data:2020-09-25Godzina:09:05
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1670/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
737.Data:2020-09-25Godzina:09:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1669/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
738.Data:2020-09-25Godzina:09:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 377/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
739.Data:2020-09-25Godzina:09:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1668/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
740.Data:2020-09-25Godzina:09:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1671/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
741.Data:2020-09-25Godzina:09:25
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1679/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
742.Data:2020-09-25Godzina:09:25
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3698/17
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
743.Data:2020-09-25Godzina:09:27
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 895/18
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
744.Data:2020-09-25Godzina:09:28
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2463/18
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
745.Data:2020-09-25Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 349/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
746.Data:2020-09-25Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 924/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
747.Data:2020-09-25Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1698/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
748.Data:2020-09-25Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1648/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Wojciech Kulawiak
749.Data:2020-09-25Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1530/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
750.Data:2020-09-25Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1494/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Wojciech Kulawiak
751.Data:2020-09-25Godzina:09:35
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1688/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
752.Data:2020-09-25Godzina:09:40
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1695/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
753.Data:2020-09-25Godzina:09:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1677/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
754.Data:2020-09-25Godzina:09:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1623/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
755.Data:2020-09-25Godzina:09:55
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1692/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
756.Data:2020-09-25Godzina:10:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 959/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
757.Data:2020-09-25Godzina:10:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1181/16
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Klaudia Sarapata
758.Data:2020-09-25Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1102/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
759.Data:2020-09-25Godzina:10:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1691/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
760.Data:2020-09-25Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 786/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Wojciech Kulawiak
761.Data:2020-09-25Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2152/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
762.Data:2020-09-25Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2782/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
763.Data:2020-09-25Godzina:10:05
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1594/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
764.Data:2020-09-25Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 58/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
765.Data:2020-09-25Godzina:10:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 185/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
766.Data:2020-09-25Godzina:10:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1714/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
767.Data:2020-09-25Godzina:10:10
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2471/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
768.Data:2020-09-25Godzina:10:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1569/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
769.Data:2020-09-25Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 828/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
770.Data:2020-09-25Godzina:10:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 418/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
771.Data:2020-09-25Godzina:10:20
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2478/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
772.Data:2020-09-25Godzina:10:25
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 2824/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
773.Data:2020-09-25Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 67/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
774.Data:2020-09-25Godzina:10:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 731/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
775.Data:2020-09-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1860/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
776.Data:2020-09-25Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
777.Data:2020-09-25Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 472/17
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
778.Data:2020-09-25Godzina:10:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1020/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
779.Data:2020-09-25Godzina:10:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1251/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
780.Data:2020-09-25Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1767/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Wojciech Kulawiak
781.Data:2020-09-25Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1196/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
782.Data:2020-09-25Godzina:10:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 53/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
783.Data:2020-09-25Godzina:10:40
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 772/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
784.Data:2020-09-25Godzina:10:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 922/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
785.Data:2020-09-25Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1288/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
786.Data:2020-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 29/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
787.Data:2020-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 765/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
788.Data:2020-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 187/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
789.Data:2020-09-25Godzina:11:10
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 244/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
790.Data:2020-09-25Godzina:11:10
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 759/17
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
791.Data:2020-09-25Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 750/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
792.Data:2020-09-25Godzina:11:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1515/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
793.Data:2020-09-25Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1138/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
794.Data:2020-09-25Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2168/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
795.Data:2020-09-25Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 55/16
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paweł Biliński
796.Data:2020-09-25Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 67/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
797.Data:2020-09-25Godzina:11:40
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2796/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
798.Data:2020-09-25Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 747/18
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
799.Data:2020-09-25Godzina:11:45
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 241/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Wojciech Kulawiak
800.Data:2020-09-25Godzina:11:50
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 291/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
801.Data:2020-09-25Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 532/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
802.Data:2020-09-25Godzina:11:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 855/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
803.Data:2020-09-25Godzina:11:50
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1581/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
804.Data:2020-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 518/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
805.Data:2020-09-25Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 321/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
806.Data:2020-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 786/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
807.Data:2020-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1312/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
808.Data:2020-09-25Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Co 308/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
809.Data:2020-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 489/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
810.Data:2020-09-25Godzina:12:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1838/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
811.Data:2020-09-25Godzina:12:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 224/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
812.Data:2020-09-25Godzina:12:10
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2075/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
813.Data:2020-09-25Godzina:12:15
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 539/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:ASR Wojciech Kulawiak
814.Data:2020-09-25Godzina:12:15
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 139/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paweł Biliński
815.Data:2020-09-25Godzina:12:20
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2343/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
816.Data:2020-09-25Godzina:12:20
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1882/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
817.Data:2020-09-25Godzina:12:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2486/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
818.Data:2020-09-25Godzina:12:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 713/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
819.Data:2020-09-25Godzina:12:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2472/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
820.Data:2020-09-25Godzina:12:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 64/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
821.Data:2020-09-25Godzina:12:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2232/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
822.Data:2020-09-25Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
823.Data:2020-09-25Godzina:12:40
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 613/13
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
824.Data:2020-09-25Godzina:12:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1634/18
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
825.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 267/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
826.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 261/17(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:215 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
827.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1227/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
828.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1214/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
829.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1216/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
830.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1199/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
831.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1198/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
832.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1200/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
833.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1197/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
834.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1201/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
835.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1275/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
836.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 866/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
837.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1260/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
838.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 470/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
839.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 2958/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
840.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1835/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
841.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 398/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
842.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 587/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
843.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 51/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
844.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 2852/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
845.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 71/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
846.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2780/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
847.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 265/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paweł Biliński
848.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2006/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
849.Data:2020-09-25Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 298/20
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
850.Data:2020-09-25Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 770/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
851.Data:2020-09-25Godzina:13:15
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 890/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
852.Data:2020-09-25Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2252/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
853.Data:2020-09-25Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
854.Data:2020-09-25Godzina:13:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3210/17(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
855.Data:2020-09-25Godzina:13:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 56/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Tybur
856.Data:2020-09-25Godzina:13:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1548/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
857.Data:2020-09-25Godzina:13:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 435/20
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
858.Data:2020-09-25Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 262/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
859.Data:2020-09-25Godzina:13:40
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1251/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
860.Data:2020-09-25Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 950/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
861.Data:2020-09-25Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 577/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
862.Data:2020-09-25Godzina:13:45
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 311/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paweł Biliński
863.Data:2020-09-25Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2001/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
864.Data:2020-09-25Godzina:13:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Kop 74/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
865.Data:2020-09-25Godzina:13:55
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Kop 75/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
866.Data:2020-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 654/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
867.Data:2020-09-25Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 58/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
868.Data:2020-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 379/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
869.Data:2020-09-25Godzina:14:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1674/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
870.Data:2020-09-25Godzina:14:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 789/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
871.Data:2020-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 79/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
872.Data:2020-09-25Godzina:14:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2376/16
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
873.Data:2020-09-25Godzina:14:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1066/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Filip Wesołowski
874.Data:2020-09-25Godzina:14:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 798/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
875.Data:2020-09-25Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2051/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Kamila Widera-Kasprowicz
876.Data:2020-09-25Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 819/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
877.Data:2020-09-25Godzina:14:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 140/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
878.Data:2020-09-25Godzina:14:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 41/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sabina Szpyrka
879.Data:2020-09-25Godzina:14:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 263/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paweł Biliński
880.Data:2020-09-25Godzina:14:45
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 254/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paweł Biliński
881.Data:2020-09-25Godzina:15:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 57/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sylwia Brzozowska
882.Data:2020-09-25Godzina:15:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 580/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Klaudia Piątkiewicz
883.Data:2020-09-28Godzina:08:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 833/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
884.Data:2020-09-28Godzina:08:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCo 54/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
885.Data:2020-09-28Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 87/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
886.Data:2020-09-28Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2309/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
887.Data:2020-09-28Godzina:08:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1646/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Szczerbińska
888.Data:2020-09-28Godzina:08:35
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2033/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
889.Data:2020-09-28Godzina:08:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1038/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
890.Data:2020-09-28Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1013/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
891.Data:2020-09-28Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 85/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
892.Data:2020-09-28Godzina:08:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 497/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
893.Data:2020-09-28Godzina:08:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 601/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
894.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 572/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
895.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 475/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
896.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 824/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
897.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 665/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
898.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Co 291/17
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:RSR Aneta Cagara
899.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1170/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
900.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 257/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
901.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 1264/15
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Klaudia Sarapata
902.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 2/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
903.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1315/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
904.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCps 11/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
905.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GNs 14/17
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Filip Łakomy
906.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 753/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
907.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 144/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Ludwiczyńska
908.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 26/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Poprawa
909.Data:2020-09-28Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 431/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
910.Data:2020-09-28Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 721/20
Miejsce -Sala:130 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
911.Data:2020-09-28Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1319/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
912.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 975/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
913.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 352/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
914.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
915.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 85/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Szczerbińska
916.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Kop 83/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
917.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1527/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
918.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1526/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
919.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1531/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
920.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1532/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
921.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1534/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
922.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1536/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
923.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1580/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
924.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1582/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
925.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1608/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
926.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1600/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
927.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1648/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
928.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Kop 85/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
929.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1662/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
930.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1654/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
931.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1653/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
932.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1673/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
933.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Kop 78/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
934.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1700/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
935.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1739/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
936.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1734/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
937.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1733/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
938.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Kop 89/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
939.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1718/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
940.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1716/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
941.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 899/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
942.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII 2Ko 1520/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
943.Data:2020-09-28Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1316/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
944.Data:2020-09-28Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1321/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
945.Data:2020-09-28Godzina:09:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 838/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
946.Data:2020-09-28Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
947.Data:2020-09-28Godzina:09:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 798/18
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
948.Data:2020-09-28Godzina:09:55
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCo 604/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
949.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1496/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
950.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1526/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
951.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 4/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
952.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 200/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
953.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1313/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
954.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1994/17
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
955.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 282/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Ludwiczyńska
956.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 114/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Poprawa
957.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 722/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Filip Łakomy
958.Data:2020-09-28Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 454/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
959.Data:2020-09-28Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1314/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
960.Data:2020-09-28Godzina:10:15
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1398/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
961.Data:2020-09-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1039/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
962.Data:2020-09-28Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 508/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
963.Data:2020-09-28Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 56/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
964.Data:2020-09-28Godzina:10:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 28/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Szczerbińska
965.Data:2020-09-28Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1312/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
966.Data:2020-09-28Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1310/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
967.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 705/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
968.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1265/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
969.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 606/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
970.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2332/14
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Klaudia Sarapata
971.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1341/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
972.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 54/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Ludwiczyńska
973.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 28/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Poprawa
974.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 781/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Filip Łakomy
975.Data:2020-09-28Godzina:11:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 432/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
976.Data:2020-09-28Godzina:11:20
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1505/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
977.Data:2020-09-28Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 34/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
978.Data:2020-09-28Godzina:11:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 893/17
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
979.Data:2020-09-28Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 79/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
980.Data:2020-09-28Godzina:11:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1318/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
981.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2286/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
982.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1325/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
983.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Co 1806/17
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:RSR Aneta Cagara
984.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 376/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
985.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 20/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
986.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 392/17
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Szczerbińska
987.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 110/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Ludwiczyńska
988.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 133/18
Miejsce -Sala:12 Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Poprawa
989.Data:2020-09-28Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 161/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
990.Data:2020-09-28Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 714/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
991.Data:2020-09-28Godzina:12:15
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCo 67/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
992.Data:2020-09-28Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 14/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
993.Data:2020-09-28Godzina:12:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1890/16
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
994.Data:2020-09-28Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 96/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
995.Data:2020-09-28Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 669/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
996.Data:2020-09-28Godzina:12:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCps 1/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
997.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 225/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
998.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1303/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
999.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 621/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
1000.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 409/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
1001.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 5/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
1002.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2544/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
1003.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2055/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
1004.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 143/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Ludwiczyńska
1005.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 113/16
Miejsce -Sala:12 Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Poprawa
1006.Data:2020-09-28Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 49/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1007.Data:2020-09-28Godzina:13:15
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2564/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
1008.Data:2020-09-28Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 173/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
1009.Data:2020-09-28Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1268/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1010.Data:2020-09-28Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1028/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1011.Data:2020-09-28Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 935/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
1012.Data:2020-09-28Godzina:13:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 190/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Klaudia Sarapata
1013.Data:2020-09-28Godzina:13:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2021/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
1014.Data:2020-09-28Godzina:13:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1287/17
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
1015.Data:2020-09-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 89/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
1016.Data:2020-09-28Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 1172/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1017.Data:2020-09-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1461/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Kędziora
1018.Data:2020-09-28Godzina:14:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Cps 18/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Klaudia Sarapata
1019.Data:2020-09-28Godzina:14:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2208/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
1020.Data:2020-09-28Godzina:14:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2214/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
1021.Data:2020-09-28Godzina:14:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 133/16
Miejsce -Sala:12 Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Tomasz Poprawa
1022.Data:2020-09-28Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 102/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1023.Data:2020-09-28Godzina:14:15
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1652/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
1024.Data:2020-09-28Godzina:14:15
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1973/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Kasandra Turkiewicz
1025.Data:2020-09-28Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1179/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1026.Data:2020-09-28Godzina:14:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Co 741/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:RSR Aneta Cagara
1027.Data:2020-09-28Godzina:14:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 438/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Sławomir Stańczyk
1028.Data:2020-09-28Godzina:14:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1778/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
1029.Data:2020-09-28Godzina:14:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2412/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Tomasz Klimko
1030.Data:2020-09-28Godzina:15:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 994/18
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Bernadeta Ziółkowska
1031.Data:2020-09-29Godzina:08:15
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2880/15
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1032.Data:2020-09-29Godzina:08:20
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCps 22/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1033.Data:2020-09-29Godzina:08:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1604/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1034.Data:2020-09-29Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1049/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
1035.Data:2020-09-29Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 190/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1036.Data:2020-09-29Godzina:08:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 416/18
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
1037.Data:2020-09-29Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 361/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1038.Data:2020-09-29Godzina:08:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2409/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
1039.Data:2020-09-29Godzina:08:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 148/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1040.Data:2020-09-29Godzina:08:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1489/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
1041.Data:2020-09-29Godzina:08:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1125/17
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1042.Data:2020-09-29Godzina:08:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 198/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
1043.Data:2020-09-29Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 594/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1044.Data:2020-09-29Godzina:08:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1424/14
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1045.Data:2020-09-29Godzina:08:55
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1808/18
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1046.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 472/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:215 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
1047.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 248/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
1048.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1344/14(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
1049.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 279/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Maciejewska
1050.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 506/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1051.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 402/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
1052.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 597/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
1053.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1601/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
1054.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1568/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1055.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1433/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
1056.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2018/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1057.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 100/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1058.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1006/18
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1059.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 66/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
1060.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 165/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
1061.Data:2020-09-29Godzina:09:10
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Nc 3283/17
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1062.Data:2020-09-29Godzina:09:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 184/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
1063.Data:2020-09-29Godzina:09:20
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2568/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1064.Data:2020-09-29Godzina:09:20
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3215/17
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1065.Data:2020-09-29Godzina:09:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2144/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
1066.Data:2020-09-29Godzina:09:20
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2530/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1067.Data:2020-09-29Godzina:09:25
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 361/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1068.Data:2020-09-29Godzina:09:25
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 675/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1069.Data:2020-09-29Godzina:09:25
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 719/17
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
1070.Data:2020-09-29Godzina:09:25
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2001/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1071.Data:2020-09-29Godzina:09:27
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 568/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
1072.Data:2020-09-29Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Cps 7/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
1073.Data:2020-09-29Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2482/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1074.Data:2020-09-29Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1437/15
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1075.Data:2020-09-29Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 658/13
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Łukasz Solecki
1076.Data:2020-09-29Godzina:09:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 845/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
1077.Data:2020-09-29Godzina:09:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1582/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1078.Data:2020-09-29Godzina:09:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 15/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Ucińska
1079.Data:2020-09-29Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
1080.Data:2020-09-29Godzina:09:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 346/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1081.Data:2020-09-29Godzina:09:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 164/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
1082.Data:2020-09-29Godzina:09:45
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2125/17(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1083.Data:2020-09-29Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 501/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1084.Data:2020-09-29Godzina:09:45
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1718/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1085.Data:2020-09-29Godzina:09:50
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1827/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
1086.Data:2020-09-29Godzina:09:55
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 343/17
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1087.Data:2020-09-29Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 610/13(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1088.Data:2020-09-29Godzina:10:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1277/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1089.Data:2020-09-29Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 901/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
1090.Data:2020-09-29Godzina:10:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 174/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
1091.Data:2020-09-29Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 171/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1092.Data:2020-09-29Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 1/20
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1093.Data:2020-09-29Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 711/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
1094.Data:2020-09-29Godzina:10:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1396/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
1095.Data:2020-09-29Godzina:10:15
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1133/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1096.Data:2020-09-29Godzina:10:15
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 686/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1097.Data:2020-09-29Godzina:10:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 544/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1098.Data:2020-09-29Godzina:10:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1477/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1099.Data:2020-09-29Godzina:10:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 690/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
1100.Data:2020-09-29Godzina:10:20
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2049/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1101.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 816/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
1102.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 34/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1103.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 83/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1104.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 19/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
1105.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 470/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
1106.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1488/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
1107.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 566/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1108.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 547/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1109.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 10/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Ucińska
1110.Data:2020-09-29Godzina:10:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 3/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
1111.Data:2020-09-29Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 956/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
1112.Data:2020-09-29Godzina:10:40
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 257/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1113.Data:2020-09-29Godzina:10:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 788/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
1114.Data:2020-09-29Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 164/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1115.Data:2020-09-29Godzina:10:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 146/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
1116.Data:2020-09-29Godzina:10:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1758/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
1117.Data:2020-09-29Godzina:10:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2062/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1118.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1116/17
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
1119.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 27/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1120.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 41/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1121.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 223/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1122.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2967/16
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1123.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1257/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
1124.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1678/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
1125.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2528/18
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1126.Data:2020-09-29Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1084/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
1127.Data:2020-09-29Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1093/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1128.Data:2020-09-29Godzina:11:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 304/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1129.Data:2020-09-29Godzina:11:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 921/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
1130.Data:2020-09-29Godzina:11:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 912/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
1131.Data:2020-09-29Godzina:11:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1307/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1132.Data:2020-09-29Godzina:11:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GRs 3/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
1133.Data:2020-09-29Godzina:11:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 65/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
1134.Data:2020-09-29Godzina:11:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 375/17(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1135.Data:2020-09-29Godzina:11:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 576/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1136.Data:2020-09-29Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1099/16
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1137.Data:2020-09-29Godzina:11:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1262/17
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1138.Data:2020-09-29Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 86/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1139.Data:2020-09-29Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3604/17
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1140.Data:2020-09-29Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3010/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1141.Data:2020-09-29Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 628/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
1142.Data:2020-09-29Godzina:12:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1045/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1143.Data:2020-09-29Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2685/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1144.Data:2020-09-29Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 278/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
1145.Data:2020-09-29Godzina:12:15
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2223/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1146.Data:2020-09-29Godzina:12:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1482/18
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1147.Data:2020-09-29Godzina:12:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 4/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
1148.Data:2020-09-29Godzina:12:20
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1884/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1149.Data:2020-09-29Godzina:12:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 938/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Iwankiewicz
1150.Data:2020-09-29Godzina:12:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 131/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1151.Data:2020-09-29Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 540/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1152.Data:2020-09-29Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 130/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Maciejewska
1153.Data:2020-09-29Godzina:12:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1356/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
1154.Data:2020-09-29Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 664/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
1155.Data:2020-09-29Godzina:12:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1992/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1156.Data:2020-09-29Godzina:12:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1582/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1157.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 891/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
1158.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1856/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1159.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 10/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1160.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 85/15
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1161.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1244/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
1162.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 21/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1163.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2132/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Alicja Matuszczyk
1164.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 565/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1165.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 162/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
1166.Data:2020-09-29Godzina:13:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 367/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1167.Data:2020-09-29Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 571/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
1168.Data:2020-09-29Godzina:13:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1665/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1169.Data:2020-09-29Godzina:13:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2468/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1170.Data:2020-09-29Godzina:13:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2443/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1171.Data:2020-09-29Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1152/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
1172.Data:2020-09-29Godzina:13:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3236/17
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1173.Data:2020-09-29Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 85/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1174.Data:2020-09-29Godzina:13:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 815/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
1175.Data:2020-09-29Godzina:13:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2472/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1176.Data:2020-09-29Godzina:13:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1835/17
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1177.Data:2020-09-29Godzina:13:45
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2414/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Brzozowska-Szkoda
1178.Data:2020-09-29Godzina:13:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 10/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
1179.Data:2020-09-29Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2582/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Maciejewska
1180.Data:2020-09-29Godzina:13:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 694/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
1181.Data:2020-09-29Godzina:13:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1890/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Dorota Kapral
1182.Data:2020-09-29Godzina:13:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2590/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1183.Data:2020-09-29Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1114/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
1184.Data:2020-09-29Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 88/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1185.Data:2020-09-29Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 847/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
1186.Data:2020-09-29Godzina:14:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2015/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1187.Data:2020-09-29Godzina:14:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 86/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Jarosław Mądry
1188.Data:2020-09-29Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1301/18
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
1189.Data:2020-09-29Godzina:14:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1812/18
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Szajner
1190.Data:2020-09-29Godzina:14:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 465/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny
1191.Data:2020-09-29Godzina:14:25
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3923/17
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1192.Data:2020-09-29Godzina:14:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 926/16
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1193.Data:2020-09-29Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 225/17
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Maciejewska
1194.Data:2020-09-29Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 340/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Beata Ziemba
1195.Data:2020-09-29Godzina:14:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1039/19
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Araszkiewicz
1196.Data:2020-09-29Godzina:15:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 330/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Aneta Murawska
1197.Data:2020-09-29Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 197/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Peszko
1198.Data:2020-09-30Godzina:08:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 106/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1199.Data:2020-09-30Godzina:08:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 908/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1200.Data:2020-09-30Godzina:08:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2244/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Karolina Gruszczyńska
1201.Data:2020-09-30Godzina:08:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 159/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Karolina Gruszczyńska
1202.Data:2020-09-30Godzina:08:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2256/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1203.Data:2020-09-30Godzina:08:20
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 345/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1204.Data:2020-09-30Godzina:08:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Cps 80/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Karolina Gruszczyńska
1205.Data:2020-09-30Godzina:08:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2655/18
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1206.Data:2020-09-30Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 113/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1207.Data:2020-09-30Godzina:08:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 442/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
1208.Data:2020-09-30Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 705/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1209.Data:2020-09-30Godzina:08:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCo 11/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1210.Data:2020-09-30Godzina:08:40
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 850/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
1211.Data:2020-09-30Godzina:08:40
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 293/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1212.Data:2020-09-30Godzina:08:40
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 211/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1213.Data:2020-09-30Godzina:08:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1163/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1214.Data:2020-09-30Godzina:08:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1056/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1215.Data:2020-09-30Godzina:08:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1459/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
1216.Data:2020-09-30Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 147/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1217.Data:2020-09-30Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 610/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1218.Data:2020-09-30Godzina:08:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 154/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1219.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 162/15
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1220.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1801/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
1221.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 169/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paulina Warzel-Mikowska
1222.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 400/18
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Karolina Gruszczyńska
1223.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1281/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1224.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 400/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1225.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 64/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
1226.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 172/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1227.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 661/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1228.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 43/18
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1229.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 473/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
1230.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nmo 688/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1231.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 478/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1232.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1122/18
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1233.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1152/17
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1234.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 3014/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
1235.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1055/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1236.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1727/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1237.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 448/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1238.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 451/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
1239.Data:2020-09-30Godzina:09:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 274/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1240.Data:2020-09-30Godzina:09:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2842/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1241.Data:2020-09-30Godzina:09:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2152/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1242.Data:2020-09-30Godzina:09:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 193/18
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1243.Data:2020-09-30Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1119/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1244.Data:2020-09-30Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2437/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1245.Data:2020-09-30Godzina:09:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2568/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1246.Data:2020-09-30Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 603/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
1247.Data:2020-09-30Godzina:09:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 687/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1248.Data:2020-09-30Godzina:09:35
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 175/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1249.Data:2020-09-30Godzina:09:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 120/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1250.Data:2020-09-30Godzina:09:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 109/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1251.Data:2020-09-30Godzina:09:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2029/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1252.Data:2020-09-30Godzina:09:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 93/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1253.Data:2020-09-30Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1103/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1254.Data:2020-09-30Godzina:09:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 874/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1255.Data:2020-09-30Godzina:09:55
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1127/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Karolina Gruszczyńska
1256.Data:2020-09-30Godzina:09:55
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 438/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1257.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 177/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1258.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2026/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Karolina Gruszczyńska
1259.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 44/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
1260.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1261.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 180/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1262.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 462/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1263.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 400/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
1264.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1903/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
1265.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 915/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1266.Data:2020-09-30Godzina:10:10
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2130/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1267.Data:2020-09-30Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1104/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1268.Data:2020-09-30Godzina:10:15
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2236/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1269.Data:2020-09-30Godzina:10:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 790/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1270.Data:2020-09-30Godzina:10:25
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2575/18
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
1271.Data:2020-09-30Godzina:10:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 273/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1272.Data:2020-09-30Godzina:10:30
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 441/18
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1273.Data:2020-09-30Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1645/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1274.Data:2020-09-30Godzina:10:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 522/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1275.Data:2020-09-30Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1572/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
1276.Data:2020-09-30Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1107/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1277.Data:2020-09-30Godzina:10:40
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2237/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1278.Data:2020-09-30Godzina:10:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCo 6/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1279.Data:2020-09-30Godzina:10:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 456/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1280.Data:2020-09-30Godzina:10:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 965/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1281.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1264/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1282.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 309/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Karolina Gruszczyńska
1283.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 310/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
1284.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 10/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1285.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 567/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1286.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 619/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1287.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1260/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
1288.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1813/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
1289.Data:2020-09-30Godzina:11:10
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2157/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1290.Data:2020-09-30Godzina:11:10
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 332/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1291.Data:2020-09-30Godzina:11:15
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1166/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
1292.Data:2020-09-30Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1093/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1293.Data:2020-09-30Godzina:11:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 492/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1294.Data:2020-09-30Godzina:11:20
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2285/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1295.Data:2020-09-30Godzina:11:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 326/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1296.Data:2020-09-30Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1908/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Wicińska
1297.Data:2020-09-30Godzina:11:40
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 47/10
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1298.Data:2020-09-30Godzina:11:40
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1964/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1299.Data:2020-09-30Godzina:11:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 793/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1300.Data:2020-09-30Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1099/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1301.Data:2020-09-30Godzina:11:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2237/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1302.Data:2020-09-30Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 489/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paulina Warzel-Mikowska
1303.Data:2020-09-30Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1008/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1304.Data:2020-09-30Godzina:12:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 173/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1305.Data:2020-09-30Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 2006/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
1306.Data:2020-09-30Godzina:12:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 452/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1307.Data:2020-09-30Godzina:12:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1826/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1308.Data:2020-09-30Godzina:12:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 576/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1309.Data:2020-09-30Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1397/18
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
1310.Data:2020-09-30Godzina:12:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 852/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1311.Data:2020-09-30Godzina:12:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 565/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1312.Data:2020-09-30Godzina:12:10
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2600/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1313.Data:2020-09-30Godzina:12:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 836/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1314.Data:2020-09-30Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 470/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1315.Data:2020-09-30Godzina:12:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 796/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1316.Data:2020-09-30Godzina:12:15
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 458/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1317.Data:2020-09-30Godzina:12:20
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2156/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1318.Data:2020-09-30Godzina:12:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 981/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paulina Warzel-Mikowska
1319.Data:2020-09-30Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 866/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1320.Data:2020-09-30Godzina:12:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1144/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1321.Data:2020-09-30Godzina:12:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2251/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
1322.Data:2020-09-30Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 684/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Kaczor
1323.Data:2020-09-30Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 710/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1324.Data:2020-09-30Godzina:12:45
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1952/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1325.Data:2020-09-30Godzina:12:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 333/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Sylwia Stelmach-Stoga
1326.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 728/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1327.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1043/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1328.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 71/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1329.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 2006/16
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Karolina Gruszczyńska
1330.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 216/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1331.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 570/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1332.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 931/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
1333.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 886/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1334.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 534/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1335.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 358/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1336.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 413/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1337.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 385/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1338.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 1123/16
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
1339.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 949/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1340.Data:2020-09-30Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 111/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1341.Data:2020-09-30Godzina:13:05
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GCo 34/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1342.Data:2020-09-30Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 752/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
1343.Data:2020-09-30Godzina:13:10
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2840/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1344.Data:2020-09-30Godzina:13:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 195/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1345.Data:2020-09-30Godzina:13:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 78/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
1346.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2469/19
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paulina Warzel-Mikowska
1347.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 5/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1348.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 121/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1349.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1079/20
Miejsce -Sala:118 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:1
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1350.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 65/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1351.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2542/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1352.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GCps 52/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Maliszewska
1353.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GU 328/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paweł Biliński , SSR Łukasz Kurnicki , SSR Jarosław Horobiowski
1354.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 917/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1355.Data:2020-09-30Godzina:13:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2315/15
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1356.Data:2020-09-30Godzina:13:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2371/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
1357.Data:2020-09-30Godzina:13:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1068/20
Miejsce -Sala:103 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
1358.Data:2020-09-30Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 855/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1359.Data:2020-09-30Godzina:13:50
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2170/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Malwina Mikluszka
1360.Data:2020-09-30Godzina:13:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1543/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1361.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 419/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1362.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 302/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paulina Warzel-Mikowska
1363.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 1287/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1364.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1186/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agata Chmielnikowska
1365.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 255/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1366.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1174/19
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1367.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1196/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1368.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2991/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1369.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1928/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1370.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GU 363/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Paweł Biliński
1371.Data:2020-09-30Godzina:14:05
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1152/17
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1372.Data:2020-09-30Godzina:14:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 686/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Urszula Jagodzińska
1373.Data:2020-09-30Godzina:14:10
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 385/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1374.Data:2020-09-30Godzina:14:15
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 87/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1375.Data:2020-09-30Godzina:14:15
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 711/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1376.Data:2020-09-30Godzina:14:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 208/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
1377.Data:2020-09-30Godzina:14:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 413/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Monika Witkiewicz-Haśko
1378.Data:2020-09-30Godzina:14:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 90/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1379.Data:2020-09-30Godzina:14:40
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1589/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1380.Data:2020-09-30Godzina:14:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 659/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1381.Data:2020-09-30Godzina:14:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCps 119/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Maciej Mądrzak
1382.Data:2020-09-30Godzina:14:50
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2557/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Marek Wójcik
1383.Data:2020-09-30Godzina:14:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1823/19
Miejsce -Sala:109 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Kamila Chrobak-Sułkowska
1384.Data:2020-09-30Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 513/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1385.Data:2020-09-30Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 656/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1386.Data:2020-09-30Godzina:15:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 636/18
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Bogdan Sokołowski
1387.Data:2020-09-30Godzina:15:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 3031/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Beata Głuszak
1388.Data:2020-09-30Godzina:15:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 654/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Ireneusz Stembalski
1389.Data:2020-09-30Godzina:15:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 509/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1390.Data:2020-09-30Godzina:15:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 514/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Michał Banaszak
1391.Data:2020-10-01Godzina:08:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII W 315/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1392.Data:2020-10-01Godzina:08:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2450/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1393.Data:2020-10-01Godzina:08:15
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1284/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1394.Data:2020-10-01Godzina:08:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 389/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
1395.Data:2020-10-01Godzina:08:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1858/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1396.Data:2020-10-01Godzina:08:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1955/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1397.Data:2020-10-01Godzina:08:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 211/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Piotr Skibiński
1398.Data:2020-10-01Godzina:08:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 86/18
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1399.Data:2020-10-01Godzina:08:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 270/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1400.Data:2020-10-01Godzina:08:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 185/20
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
1401.Data:2020-10-01Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1307/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1402.Data:2020-10-01Godzina:08:50
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Cps 26/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1403.Data:2020-10-01Godzina:08:50
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII Kp 360/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1404.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1078/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1405.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 868/16
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1406.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 151/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1407.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 548/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
1408.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 793/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1409.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 972/14
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1410.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2228/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
1411.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1702/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1412.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV C 3434/18
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
1413.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 490/20
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
1414.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1332/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1415.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 3071/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
1416.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2291/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1417.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2704/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1418.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1546/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1419.Data:2020-10-01Godzina:09:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2614/17
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
1420.Data:2020-10-01Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1333/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1421.Data:2020-10-01Godzina:09:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2241/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
1422.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 64/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1423.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1762/18
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1424.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2063/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
1425.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2958/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1426.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1334/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1427.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 247/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
1428.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2806/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1429.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 168/17
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1430.Data:2020-10-01Godzina:09:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2066/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1431.Data:2020-10-01Godzina:09:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 597/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1432.Data:2020-10-01Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1910/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1433.Data:2020-10-01Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1335/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1434.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2902/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1435.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 8/14(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1436.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 284/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
1437.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 942/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
1438.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 282/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1439.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 63/20
Miejsce -Sala:12 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka
1440.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 241/20
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1441.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1336/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1442.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2040/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1443.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 126/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
1444.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1391/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1445.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 318/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Łukasz Kurnicki
1446.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 226/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1447.Data:2020-10-01Godzina:10:15
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 142/20
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1448.Data:2020-10-01Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 1338/20
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1449.Data:2020-10-01Godzina:10:20
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2026/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
1450.Data:2020-10-01Godzina:10:20
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2476/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1451.Data:2020-10-01Godzina:10:25
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GCo 153/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1452.Data:2020-10-01Godzina:10:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1891/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1453.Data:2020-10-01Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1694/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1454.Data:2020-10-01Godzina:10:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2580/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1455.Data:2020-10-01Godzina:10:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 490/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1456.Data:2020-10-01Godzina:10:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 586/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1457.Data:2020-10-01Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1094/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1458.Data:2020-10-01Godzina:10:50
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 132/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1459.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1857/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1460.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 979/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1461.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2436/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
1462.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 615/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1463.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 97/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1464.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:XIV Wydział Cywilny
Sygnatura:XIV Ns 39/20
Miejsce -Sala:17 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Urszula Kiejna
1465.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1152/18
Miejsce -Sala:109 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska
1466.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2007/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
1467.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 1585/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1468.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2515/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1469.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 1/20
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Łukasz Kurnicki
1470.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2363/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Inga Faligowska
1471.Data:2020-10-01Godzina:11:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1070/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1472.Data:2020-10-01Godzina:11:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 450/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1473.Data:2020-10-01Godzina:11:20
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2056/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
1474.Data:2020-10-01Godzina:11:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1278/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1475.Data:2020-10-01Godzina:11:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 386/19
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik
1476.Data:2020-10-01Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 3032/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
1477.Data:2020-10-01Godzina:11:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 487/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1478.Data:2020-10-01Godzina:11:35
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2095/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
1479.Data:2020-10-01Godzina:11:45
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2161/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1480.Data:2020-10-01Godzina:11:45
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2079/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1481.Data:2020-10-01Godzina:11:55
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2216/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1482.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2354/16
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1483.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2417/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1484.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2439/18(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1485.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1185/19
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1486.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 97/19
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
1487.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 946/18
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1488.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1934/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1489.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 71/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1490.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2067/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1491.Data:2020-10-01Godzina:12:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII Gzd 61/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Łukasz Kurnicki
1492.Data:2020-10-01Godzina:12:10
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2370/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
1493.Data:2020-10-01Godzina:12:15
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 88/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1494.Data:2020-10-01Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 161/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
1495.Data:2020-10-01Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 808/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1496.Data:2020-10-01Godzina:12:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GCps 60/20
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1497.Data:2020-10-01Godzina:12:30
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 2430/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1498.Data:2020-10-01Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 379/19
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1499.Data:2020-10-01Godzina:12:50
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2005/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
1500.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 516/20
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1501.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 715/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1502.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1025/19(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Wojciech Wojnar
1503.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 998/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1504.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1366/19
Miejsce -Sala:201 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:II
Skład sędziowski:SSR Agnieszka Golińska
1505.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2802/19
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
1506.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 482/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1507.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 39/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Łukasz Kurnicki
1508.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 163/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1509.Data:2020-10-01Godzina:13:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2814/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1510.Data:2020-10-01Godzina:13:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2478/19
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1511.Data:2020-10-01Godzina:13:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 328/18
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
1512.Data:2020-10-01Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2091/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
1513.Data:2020-10-01Godzina:13:30
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 956/14
Miejsce -Sala:106 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Łebkowska
1514.Data:2020-10-01Godzina:13:30
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 610/19
Miejsce -Sala:11 Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Sławomir Waleczek
1515.Data:2020-10-01Godzina:13:55
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GC 1719/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1516.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 477/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1517.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 140/20
Miejsce -Sala:105 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Bojarska
1518.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 149/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
1519.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 70/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1520.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 569/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1521.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 917/17
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1522.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 205/20(Sprawa odwołana)
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
1523.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Sygnatura:VIII GUp 13/18
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 16 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Łukasz Kurnicki
1524.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:XV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:XV GCo 130/20
Miejsce -Sala:111 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Kulikowska
1525.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 15/20
Miejsce -Sala:104 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak
1526.Data:2020-10-01Godzina:14:05
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 2288/19
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
1527.Data:2020-10-01Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 103/20
Miejsce -Sala:10 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Surma-Borowiec
1528.Data:2020-10-01Godzina:14:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1596/18
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1529.Data:2020-10-01Godzina:14:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Co 63/20
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1530.Data:2020-10-01Godzina:14:20
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1953/18
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1531.Data:2020-10-01Godzina:14:30
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 2614/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1532.Data:2020-10-01Godzina:14:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 784/20
Miejsce -Sala:115 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Alicja Czyżewska
1533.Data:2020-10-01Godzina:14:40
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI C 1419/19
Miejsce -Sala:111 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Anna Małecka
1534.Data:2020-10-01Godzina:14:40
Wydział:V Wydział Gospodarczy
Sygnatura:V GC 345/18
Miejsce -Sala:101 Budynek:Poznańska 20 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Jarema Trzebiński
1535.Data:2020-10-01Godzina:14:45
Wydział:XI Wydział Cywilny
Sygnatura:XI Ns 74/19
Miejsce -Sala:103 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla
1536.Data:2020-10-01Godzina:14:45
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 971/18
Miejsce -Sala:107 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:SSR Joanna Wencius-Głębocka
1537.Data:2020-10-01Godzina:15:00
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2072/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
1538.Data:2020-10-01Godzina:15:10
Wydział:IV Wydział Gospodarczy
Sygnatura:IV GC 2777/19
Miejsce -Sala:Budynek:Poznańska 20 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wieczorek
1539.Data:2020-10-01Godzina:15:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 59/20
Miejsce -Sala:101 Budynek:Świebodzka 5 Piętro:I
Skład sędziowski:ASR Monika Nagórny
1540.Data:2020-10-01Godzina:15:30
Wydział:XII Wydział Karny
Sygnatura:XII K 411/20
Miejsce -Sala:Budynek:Świebodzka 5 Piętro:Parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Stępień-Trylnik